The bag arrived!


Już kiedyś pisałam, że torba papierowa Le Sac podbiła serca wszystkich maniaków wnętrzarskich dodatków. W tym moje.
Tak, jak w świecie mody istnieją it bags, tak w naszym świecie urządzania wnętrz również można powiedzieć to samo o niektórych przedmiotach.

Ot, taka sobie papierowa torba, właściwie zwyczajna, choć grubsza i trwalsza, niż te spotykane na co dzień. A jednak, jakoś sama też strasznie chciałam ją mieć. No i końcu mam! Powiem Wam, że torby te cieszą się tak olbrzymią popularnością, że jak tylko się pojawiają, momentalnie są wyprzedawane do ostatniej sztuki. Obecnie widziałam, że dwa sklepy internetowe jeszcze zachowały końcowe egzemplarze, więc radzę się spieszyć- jest piękna!

Moja torba póki co jeszcze nie jest niczym wypełniona, więc spięłam ją, żeby się w środku nie kurzyła, ale zastosowań może być wiele, nawet pozimowe pledziki się zmieszczą. Można też wstawić do niej drzewko oliwkowe (oczywiście z doniczką i osłonką :D) albo jakieś inne przedmioty.
Torba na razie stoi sobie obok kącika biurowego (który nieco ostatnio zmniejszyłam) i naprawdę fajnie się prezentuje:) 
Share:

3 komentarze

 1. Przyznam, ze tej mody akurat nie ogarniam

  OdpowiedzUsuń
 2. Torba ekologiczna ok. ale co w niej trzymać? chyba że na zakupy ją brac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe, jak to w modzie bywa- nie wszytko musi być w 100% użytkowe ;)
   Do torby można wstawić kwiat i ukryć średnio prezentującą się doniczkę, albo wrzucić jakieś zabawki, koce itp.- znajdzie się trochę zastosowań ;)

   Usuń