HAPPY NEW YEAR 2016!


Ostatni dzień roku 2015 Kochani! Jak się z tym czujecie? Ja się zawsze cieszę, jak się kończy stary rok. Nowa data to zawsze nowa energia, nowe plany i postanowienia. Nie robię ich zbyt wiele, ani nazbyt wielkich- plany proste, łatwe do realizacji zawsze gwarantują większe powodzenie, niż te mocno dalekosiężne. Dziękuję, że byliście ze mną przez ten rok! Że komentowaliście, kibicowaliście w konkursach. Dzięki Wam, w blogowaniu rozwinęłam skrzydła, czego efektem było wyróżnienie w konkursie Dom&Wnętrze :-))) Dwie publikacje w prasie też są niczego sobie, hahaha :-D W nadchodzącym roku zamierzam więcej pracować nad sobą i swoim wątłym charakterem. Książki psychologiczne i motywacyjne to jest to, w co zamierzam inwestować, w rozwój osobisty właśnie, bo nasza siła leży w głowie. Blogować nie zamierzam przestawać, ba! Nawet szykują się ciekawe współprace, chcę zrobić konkurs dla Was, moi Czytelnicy! Ale to od jutra- dziś się bawimy- w domu, w knajpie czy na balu, nieważne! Zapominamy co było i optymistycznie patrzymy w przyszłość. Co ma być, to będzie! Oby było zdrowie, resztę sobie kupimy (albo znajdziemy :-D) Do siego roku!!!! Share:

8 komentarze

 1. Serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił Ci wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, spełnił marzenia i przyniósł dobre chwile w życiu codziennym oraz zawodowym. Życzy Pastelowy domek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zyczę Ci dużo inspiracji na ten nowy rok :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Reniu i Tobie również oczywiście inspiracji mnóstwo!

   Usuń
 3. Ja już zamknełam stare historie, za dużo się dzieje w moim obecym życiu. Staram tez nie patrzec na innych jako że jestem wyjątkowa, i nie chcę się porównywać do kogoś. Mogę powiedziec że byłam lepsza niż rok temu ale niż ktoś. Chcę się porównywać się do siebie samej z przeszłości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre podejście- być lepszą wersją samej siebie <3

   Usuń
 4. Mądre słowa napisałaś, ale moją uwagę w pierwszej chwili przykuwa ta piękna zieleń - i honeycombów, i swetra. Bajeczna! Od wielu miesięcy chodzi za mną, przemycam ją, gdzie się da :-) Gratuluję rozwoju i życzę spełnienia marzeń oraz realizacji planów. Pozdrawiam serdecznie! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Heheh, ta szmaragdowa zieleń chodzi za mną już dawno i też szukam wielu rzeczy w tym odcieniu, a jest tak mało! U Ciebie jest taki napis podświetlany w tym kolorze, nie? Zazdro leve hard :-D
   Dziękuję Agnieszka, Tobie również wytrwałości, samozaparcia i motywacji, by wejść na sam szczyt marzeń. Buziak!

   Usuń