O mnie


Witaj na stronie najbardziej kolorowego bloga wnętrzarsko- lifestyle'owego w sieci. 
 
Nazywam się Paulina Jaworska i z wykształcenia jestem socjologiem. Strona stylerecital.com powstała w 2015 roku i moja kreatywna, artystyczna dusza znalazła w końcu swoje miejsce. 

Początkowy zamysł osobistego bloga dynamicznie ewoluował w coś na kształt internetowego portalu. W dodatku portalu nieokiełznanego, kolorowego, trochę zwariowanego i nieco nieprzewidywalnego. 

Wnętrzarski magazyn, a czasem osobisty pamiętnik z lifestylowym przekazem. Tworzę tu unikalne projekty, piszę kontrowersyjne felietony, pokazuję same dobre łupy. A wszystko to zawsze z dużą dawką poczucia humoru ;-) 

Nie znajdziesz tu informacji nacechowanych nadęciem i finansowym przepychem- moja strona traktuje o wnętrzach lekko, kolorowo i z dystansem.  Recykling, upcykling, fun- to jest właśnie to, co kocham! 

Uwielbiam targi staroci, rzeczy używane, secondhandy i przedmioty z duszą.
Lubię nadawać im nowe znaczenie, podarowywać nowe życie, miksować z nowym. Grzebać i wyszukiwać perełki wśród stosów śmieci. Jestem totalną maksymalistką- życie jest zbyt krótkie, by się ograniczać!

W życiu liczy się dla mnie szczerość i autentyczność. Nie lubię mieszkań na pokaz, modnych do obrzydzenia, funkcjonalnych do porzygania.

Cenię indywidualny styl, oryginalność, zaskoczenie, nieoczywiste podejście do trendów, wyczucie, co w świecie piszczy i przełożenie tego na swój własny język, a nawet zupełną awangardę. 
Lubię łamanie stereotypów, tematów tabu i utartych schematów.

Zapraszam wszystkich o wolnej, hippisowskiej duszy, wielbicieli vintage' u, miłośników industrialu, fanów niczym nie skrępowanej zabawy kiczem i kolorem oraz wszystkich tych, którym nieobcy jest eklektyzm totalny!

Enjoy! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@stylerecital_com