O mnie


Jestem Paulina, socjolożka i freelancerka o kreatywnej duszy. Trzy lata temu postanowiłam wyrwać się ze szponów międzynarodowej korporacji finansowej i zacząć wszystko od początku.
2015 rok był przełomowy- założyłam stronę stylerecital.com, skończyłam trzydzieści lat, kupiłam deskorolkę i moje życie wreszcie zaczęło wyglądać tak, jak powinno.

Na co dzień jestem żoną Starego i mamą małej Franki- czteroletniego hawańczyka ze schroniska.
Zajmuję się pisaniem na wszelkie sposoby- tworzę treści na duże portale, piszę felietony, pomagam w tworzeniu wpisów do internetowych magazynów.
Na stylerecital.com jestem zdolna do wszystkiego: miksuję stare z nowym, dodaję innym odwagi, daję upust najdzikszym wnętrzarskim zapędom, pokazuję same dobre łupy, opisuję swoje przygody w szperaniu po złomowiskach, a także nieustannie zmieniam swoje cztery kąty.
Wierzę, że kiedyś zamieszkam w lofcie z prawdziwego zdarzenia- z antresolą, żeliwnymi oknami i tarasem na dachu.


CENNE INFO: na tej stronie nie znajdziesz informacji nacechowanych nadęciem i finansowym przepychem- traktuję o wnętrzach lekko, kolorowo i z dystansem. Lubię elementy zaskoczenia, oryginalność, nieoczywiste, a nawet zupełnie awangardowe podejście do urządzania.
Konsumuję świadomie, nie wydaję kasy bez sensu, dlatego jeśli już coś polecam, jest to warte zakupu. Generalnie szukam, myślę i dużo przerabiam.
W życiu nie chadzam tą najbardziej wydeptaną drogą, permanentnie uprawiam łamanie stereotypów, tematów tabu i utartych schematów. Tych wnętrzarskich też.