Collaboration

Moja strona to kolorowe miejsce stworzone dla tych wszystkich, którzy kochają oryginalne, niesztampowe i pełne pasji podejście do wnętrz, mody i życia.

Przedmioty z duszą, ale i uważne przyglądanie się trendom, dobry design, lekko i umiejętnie wpleciony w uratowane przed degradacją śmieci- tylko u mnie znajdziesz tak finezyjny eklektyzm.

Jestem osobą otwartą na interesujące współprace.
Różnorodny styl, jaki prezentuję na stronie, pozwala na wiele form ciekawych kolaboracji.
Chętnie wspieram zarówno mniejsze, rodzinne manufaktury, jak i promuję duże firmy, których asortyment mnie zainteresuje.
Zapraszam też do kontaktu zupełnie niszowe firmy, offowych producentów czy początkujących projektantów.

Zawsze dokładam wszelkich starań, by moje artykuły były wysokiej jakości. 
Każdy z nich jest wyrazem mojej kreatywności- często sama proponuję tematykę czy organizuję kampanię, do tego tworzę oprawę graficzno- fotograficzną, a dzięki posiadaniu lekkiego pióra, również ciekawe i dobrze napisane teksty. Ponadto wpisy publikowane są systematycznie, dzięki czemu nie tylko zauważam permanentny wzrost liczby czytelników, ale też utrzymanie stałych.

Decydując się na współpracę ze mną masz gwarancję, że do mojej pracy podejdę poważnie, starannie i odpowiedzialnie, a jednocześnie twórczo i niebanalnie.  

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

stylerecital@gmail.com

_____________

KIM SĄ MOI CZYTELNICY? 

* Odwiedzają mnie Czytelnicy w różnym wieku, najczęściej między 18 a 44 rokiem życia, z czego największą (i jednocześnie najatrakcyjniejszą) grupę Czytelników stanowią osoby w wieku 25-34 lat.

* 90% Czytelników mojego bloga stanowią kobiety z największych miast w Polsce (47% Czytelników pochodzi z Warszawy), o podobnych do mnie zainteresowaniach (urządzanie wnętrz, design, moda, sztuka, zakupy).

(dane na podstawie Google Analytics).

* Pamiętaj, że moi Czytelnicy to nie tylko liczby i wykresy, to przede wszystkim jedyna w swoim rodzaju grupa odbiorców, dla których szeroko pojęta estetyka vintage jest tematem niezwykle ważnym. Są to osoby, które mają wyselekcjonowany gust, cenią sobie oryginalność i jakość, a przy tym też chętnie dokonują zakupów. To grupa wyjątkowych osób, której 'pozyskanie' zajęło mi prawie dwa lata, dlatego jest tak cenna, wartościowa i unikalna. 
_____________

Istnieje również możliwość napisania przeze mnie tekstów na Twoją stronę. 
Przykładowe felietony mojego autorstwa, jakie stworzyłam dla magazynu citydesign.pl, dostępne są TUTAJ.0 komentarze:

Prześlij komentarz