Pracuj ze mną

Biorę udział w kampaniach, których charakter wpisuje się w tematykę bloga i mój styl, ale też chętnie próbuję nowości. Promuję interesujące marki, testuję produkty, piszę recenzje, wykonuję sesje zdjęciowe.
Moje działania są przemyślane i zawsze wykonywane z dużym zaangażowaniem, do swojej pracy podchodzę starannie i odpowiedzialnie, a jednocześnie twórczo i niebanalnie.

PAMIĘTAJ, ŻE REKLAMA W TELEWIZJI TRWA TYLE, ILE SPOT- KILKANAŚCIE SEKUND.  
POSTY NA BLOGU SĄ WIECZNE.

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

stylerecital@gmail.com
____________

KIM SĄ MOI CZYTELNICY? 

* Odwiedzają mnie Czytelnicy w różnym wieku, najczęściej między 18 a 44 rokiem życia, z czego największą grupę Czytelników stanowią osoby w wieku 25-34 lat.

* 90% Czytelników mojego bloga stanowią kobiety z największych miast w Polsce (47% Czytelników pochodzi z Warszawy), o podobnych do mnie zainteresowaniach (urządzanie wnętrz, design, moda, sztuka, zakupy).

* Pamiętaj, że Czytelnicy to nie tylko słupki, liczby i wykresy. To przede wszystkim unikalna społeczność, której zbudowanie zajęło mi prawie trzy lata regularnej i zaangażowanej pracy, dlatego jest tak wartościowa. Co piszą o mnie moi Czytelnicy zobacz TUTAJ 


Liczba Czytelników odwiedzających stylerecital.com to 1.500- 3.500 dziennie (zależnie od wpisu, jego rodzaju itp.). Bardziej szczegółowe statystyki udostępniam na życzenie.