Collaboration

Jestem osobą otwartą na interesujące współprace.
Różnorodny styl, jaki prezentuję na stronie, pozwala na wiele form ciekawych kolaboracji.
Chętnie wspieram zarówno mniejsze, rodzinne manufaktury, jak i promuję duże firmy, których asortyment mnie zainteresuje.

Zawsze dokładam wszelkich starań, by moje artykuły były wysokiej jakości. 
Każdy z nich jest wyrazem mojej kreatywności- często sama proponuję tematykę czy organizuję kampanię, do tego tworzę oprawę graficzno- fotograficzną, a dzięki posiadaniu lekkiego pióra, również ciekawe i dobrze napisane teksty.

Decydując się na współpracę ze mną masz gwarancję, że do mojej pracy podejdę poważnie, starannie i odpowiedzialnie, a jednocześnie twórczo i niebanalnie.

PAMIĘTAJ, ŻE REKLAMA W TELEWIZJI TRWA TYLE, ILE SPOT- KILKANAŚCIE SEKUND.  
POSTY NA BLOGU SĄ WIECZNE.

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

stylerecital@gmail.com

_____________

KIM SĄ MOI CZYTELNICY? 

* Odwiedzają mnie Czytelnicy w różnym wieku, najczęściej między 18 a 44 rokiem życia, z czego największą (i jednocześnie najatrakcyjniejszą) grupę Czytelników stanowią osoby w wieku 25-34 lat.

* 90% Czytelników mojego bloga stanowią kobiety z największych miast w Polsce (47% Czytelników pochodzi z Warszawy), o podobnych do mnie zainteresowaniach (urządzanie wnętrz, design, moda, sztuka, zakupy).

(dane na podstawie Google Analytics).

* Pamiętaj, że moi Czytelnicy to nie tylko liczby i wykresy, to przede wszystkim Osoby, które mają wyselekcjonowany gust, cenią sobie oryginalność i jakość, a przy tym też chętnie dokonują zakupów. To grupa wyjątkowych osób, której 'pozyskanie' zajęło mi prawie dwa lata, dlatego jest tak cenna, wartościowa i unikalna.

-> Co piszą o mnie moi Czytelnicy zobacz TUTAJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@stylerecital_com