DIY Project- Industrial desk.


Cześć moi Drodzy:-)

Jak tam? Znowu mamy długi weekend. Ja powiem szczerze, że styczeń to dla mnie gorący czas, mam tyle roboty z firmą, że nie wiem, w co ręce włożyć, a jeszcze do końca stycznia muszę się rozliczyć z US, do tego blogowanie. Nie mam czasu ostatnio nawet sprzątać, co zawsze było moją małą obsesją, więc jak widzę bałagan w domu to mnie frustruje jeszcze bardziej, heh:-)

A dziś mały projekt DIY. Właściwie, to żaden to 'projekt', ponieważ całość robi się raptem z dwóch kozłów z Ikea i starych drzwi. I gotowe!
Kozły to koszt 50 zł (25 zł sztuka). Te piękne, stare, żłobione, drewniane drzwi znalazłam na śmietniku, oczyściłam je i wyszorowałam. Są strasznie ciężkie, więc całość jest mocna i stabilna. I tak oto powstało industrialne biurko dla dwojga za kwotę 50 zł. 

W Internecie pełno jest stołów zrobionych ze starych drzwi, ram okiennych. Fajnie, że ludzie tak kombinują z recyklingiem, pomagając przy tym naszemu środowisku. Tak naprawdę, wszystko zależy od tego, co znajdziemy. Gdyby moje drzwi były kwadratowe, pewnie wykorzystałabym je np. do wysypy kuchennej. 
A tak okazały się odpowiednio szerokie, w sam raz do kozłów. 
Tak więc trzeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte, szukać, grzebać i robić! 
Wieczorową porą...
Pomimo żłobień, laptopy dobrze stoją, w niczym to nie przeszkadza. 
Jeśli zastanawiają Was te dziury nad biurkiem, to są już specjalnie przygotowane, nawiercone otwory, do zawieszenia trzech drewnianych skrzynek jako półek, zawieszonych na hakach jedna pod drugą, których notabene jeszcze nie znalazłam.
Więc tymczasowo stoi tam drabina, by jakieś światełko można było załączyć.
Znajdę skrzyneczki i będzie piknie! 

Tags:

Share:

1 komentarze

  1. Masz bardzo fajne pomysły! UWIELBIAM TWÓJ BLOG

    OdpowiedzUsuń