Whitney Port's creative space.

Hej Kochani! 

Jak mijają wam ponure, bure i deszczowe styczniowe dni? 
Mi mijają tak, że siedzę wlepiona w kompa całymi dniami, tyle mam pracy i zleceń. Wczoraj poszłam spać o pierwszej (to właściwie już dziś) i wstałam raniutko, by dalej zasuwać.

Niestety, ale będąc freelancerem złota zasada "czy się stoi, czy się leży, dwa tysiące się należy" przestała obowiązywać. Jak nie robię, to nie zarabiam, tak więc trzeba robić! 
Póki co lubię, to co robię, chyba się w tym w miarę sprawdzam, bo pracy jest dużo. Okazało się, że praca, którą dla siebie wymyśliłam, ma popyt- to dobrze! Oby tak było zawsze. 
Wprawdzie jako freelancer pracuję gdzieś od połowy zeszłego roku, to tak naprawdę dopiero od stycznia mam prawdziwy "zleceniowy zawrót głowy" :-) Czyżby jakaś dobra wróżba na 2015? 
Przydałaby się nieco w moim burzliwym życiorysie jakaś dobra nuta.

Nic to, ale przez zlecenia nie mam czasu na bloga! Wpadło mi w ręce trochę nowości, a tu nie ma się kiedy nimi pochwalić! Myślę, że w weekend pokażę znów parę zmian, które wprowadziłam i wprowadzam w moim mieszkaniu nieustannie (mówiłam już, że przestawianie mebli to moje hobby:-).

A dziś piękne wnętrze koleżanki Lauren Conrad z serialu "The Hills" oraz tego drugiego, który był po tym, a którego nazwy nie pamiętam:-)- Whitney Port. 
Dziewczyny pracowały razem jako stażystki w "Teen Vogue", potem chyba każda poszła w swoją stronę. 
Whitney Port została projektantką ubrań (z resztą bardzo fajnych), które firmuje nazwą Whitney Eve. Parę jej projektów widziałam na stronie Cosmopolitan, kiedy swego czasu kupowałam to pismo.
 Widziałam również na jej stronie, że jest też autorką kolekcji dodatków ślubnych. 

Whitney jest fanką stylu boho i vintage, co widać też po jej biurze. A biuro ma przepiękne, takie w stylu american glamour. Żywe kolory, symetria i wszystko takie duże- to jest to, co Amerykanie lubią najbardziej. Niemniej jednak, w takim biurze to można zasuwać! 
Kurczę, żeby w Polsce można było być początkującym projektantem i już mieć takie biuro. 
Jak oni to robią?

Zdjęcia pochodzą ze strony whitneyport.com, gdzie możecie podejrzeć też kolekcję Whitney.

Miłego dnia wszystkim! 
Już piątek, więc odpoczywajcie w weekend! 

Share:

0 komentarze