Skrzynkowa półka.


Pomyślałam sobie, że chyba pozmieniam coś w moim aneksie kuchennym. Najbardziej od wielu miesięcy 'doskwierała' mi za wielka lodówka. Stała między oknem kuchennym a pokojowym, tuż przy kąciku biurowym i zasłaniała całe światło.

Ciemna i wielka, dominowała nad wszystkim innym, Pomyślałam sobie, że po co mi właściwie w chacie ta landara?
Do tego owa lodówka była zawsze w większości pusta, bo właściwie nic prócz kilku warzyw i konfitur w niej nie przechowuję- nie jem nabiału, wędlin, keczupów itp. Ryby, owoce itp. staramy się jeść na bieżąco, póki są świeże. Nie robię też zapasów na cały tydzień, bo potem większość wyrzucam, wolę kupować mniej, ale częściej i jeść na bieżąco. No i jak pomyślałam, tak zrobiłam, bo u mnie rzeczy dzieją się szybciutko:) Wczoraj panowie zabrali to prawie dwumetrowe dziadostwo, a na oku mam już lodówkę mniejszą i zgrabniejszą. 

Po lodówce pozostała pusta ściana, którą zagospodarowałam taką oto drewnianą skrzyneczką- znaleziskiem oczywiście z trawnika! Skrzynka jest lekka i miękka, więc nie nadawała się do niczego innego, poza tym jest szeroka i płaska, więc za duża na podłogę, ale za to jak znalazł na ściankę. Na lekkie pierdoły idealna- puszkę Ikea, grafikę Bloomingville, wazon Z. Horbowy i spryskiwacz Ikea. Pastelowe barwy dobrze się komponują z jasnym drewnem. Tanio i prosto, a jak ładnie. 
Btw, kupiłam nowy aparat i jestem trochę załamana, bo chyba nie ma większej różnicy w zdjęciach, co myślicie? A może muszę popracować nad swoimi umiejętnościami :D

Udoskonalam też w międzyczasie layout bloga, w poniedziałek mam nadzieję będzie piękny, mega nowiuśki szablon :-) 

Miłego weekendu!

Tags:

Share:

4 komentarze

  1. Moim b.skromnym zdaniem w zakresie foto,są lepsze. Tamte robiłaś telefonem? Wiadomka,że cały czas trzeba pracować nad jakością. Podoba mi się wykorzystanie półki ale szkoda,że nie pokazałaś jej w szerszym kadrze ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki:-) Robiłam aparatem, ale dużo słabszym :-/ Będą jeszcze kuchenne posty ;-)

      Usuń