House tour- idealnie eklektycznie!


Już dawno nie widziałam TAKIEGO wnętrza. Nie wiem nawet, czy umiem jakoś zgrabnie ubrać w słowa mój zachwyt, bo chyba nie umiem? To powiem, że WOW. Eklektycznie tu, że hej. Tyle perełek, cudownych połączeń i miksów, tyle rzeczy, które ukradłabym im bez wyrzutów sumienia.

A wszystko razem wygląda tak... 'życiowo'. Pomimo takich skarbów tu się jednak mieszka, myślę, że całkiem dobrze w dodatku. Te starocia, to art deco obok industrialu! Widzicie to, co ja?? Łazienka i pracownia to jakieś abstrakcje, zazdroszczę nie tylko tych znalezisk (lub też pieczołowicie wyszperanych zdobyczy), ale i przede wszystkim tej powierzchni. Powierzchnia, metry kwadratowe- tego mi teraz brak! I ciągle ten dylemat: wyspa kuchenna czy jednak stół? Chcę i jedno, i drugie, i tak zamieniam w kółko, bo tego miejsca tak by mi się przydało, jeszcze takie malusie 20 kwadratowych i byłoby cacy. I nie w bloku. I z ogródkiem koniecznie. Dobra, rozmarzyłam się i popłynęłam. Rozkoszujcie się Kochani, bo ja nie mogę się napatrzeć. Tutaj publikuję kilka wybranych zdjęć, a resztę możecie obejrzeć TUTAJ. Miłego dnia! 

Publikowanie komentarza

6 Komentarze

 1. Masz rację, tego nie da się odzobaczyć :) Sypialnia chłopaków boska, choć zawsze zastanawiam się czy na tak postawionych łózkach dzieciaki nie spadają w nocy :DD podłoga w łazience mistrzostwo świata. No i cała reszta tak świetna, że mogłabym się tam wprowadzić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wnętrze na pewno unikalne jednak nie w moim stylu. Fajnie, że to wszystko ze sobą tak bardzo współgra. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne wnętrze, i to światło, i ta przestrzeń! Też bym chętnie kilka rzeczy przygarnęła, ale akurat tym razem nie wprowadziłabym się z marszu - jak dla mnie ciut za dużo industrialu. Ale gdybym cofnęła się kilka tygodni wstecz do Twoich poprzednich postów.. wolę tego nie robić, bo kilka razy pod rząd wrzuciłaś takie wnętrza, że mogłabym choćby zaraz zmienić adres ;-) Łazienka piękna! I gdzieś mignęła mi lampka z Ikei. Fajnie, że tak dobrze jej się tu mieszka. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łazienka to bajka ;-) Dla mnie z kolei proporcje w sam raz, bo uwielbiam industrial, ale wiele z mebli jest 'ruchomych'- coś byś dopasowała do siebie :-)

   Usuń