Wnętrzarski typ numer trzy i półka na kwiaty ze starych cegieł.


Witajcie w naszej dżungli! Trochę się z małżonkiem zapuściliśmy, poszliśmy na całego w tą całą zieleninę, urban jungle jako najsilniejszy trend sezonu i jako nowy rodzaj miejskiego lifestyle'u pochłonął mnie całkowicie. Aktualnie jednak moim celem jest bardziej utrzymanie całego tego tałatajstwa przy życiu, stąd stopuję już z nowym zielonymi dziećmi, bardziej skupiając się na odpowiedniej diecie i bujnemu rozwojowi dzieci obecnych. 

Generalnie na salonach zmian niewiele, ale postanowiłam zaserwować przy tym deszczowym i ciemnym piątku mały update. Jak dobrze, że do tego zielonego w duszy gra mi jeszcze industrial. Tak to chodziłabym, szukała i czekała na jakiś regał wymarzony na te rośliny, a tak wystarczy mi porządna wycieczka w stare rejony Gdańska. Z wczorajszego takowego wypadu przywlokliśmy oto ze starym cztery wielkie cegły z przedwojennej kamienicy, którą to panowie rozbierali i nawet ochoczo mi jej trochę oddali. Już od dawna polowałam na zbudowanie sobie regału z bloczków kominowych i desek, a tu proszę, jak zawsze mam szczęście niewspółmierne do rozumu. Cztery cegły plus dwie deski od stołu (część tej krótszej posłużyła do tego projektu) i proszę, gotowe. 

A propos industrialu- ostatnio wyczytałam, że są zasadniczo trzy wnętrzarskie typy osobowościowe, które wyróżnia się na podstawie gotówki. Dajesz takiemu osobnikowi dwieście złotych i czekasz, co zrobi. Typ pierwszy będzie odkładał i zbierał na coś porządnego, coś wymarzonego, typ drugi wyda kasę szybko, zadowoli się np. tańszymi odpowiednikami, byleby coś sobie kupić do domu, zaś typ trzeci i tak będzie zbierał śmieci, zaś wszystkie pieniądze wyda na żarcie. No, to ja jestem zdecydowanie typem trzecim, prędzej coś znajdę, niźli kupię, ale to już chyba powszechnie wiadomo. 


Dobrego weekendu i do następnego :-)

Publikowanie komentarza

6 Komentarze

 1. a gdzie akwarium ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, zapomniałam napisać- sprzedałam na olx!

   Usuń
 2. Zieleń w Twoim domu zachęcająco się rozprzestrzeniła i znacząco dodaje uroku. Półeczka świetna, cyk, cyk i jest. To lubię, bez kosztów i na "nie-wieki". Bo jak Cię znam postoi tam góra miesiąc. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. dużo się u Ciebie dzieje, gdzie znalazłaś szare ceglane doc doniczki? ja spotykam tylko w kolorze ceglastym

  OdpowiedzUsuń