O mnie


Cześć!

Jestem Paulina, socjolożka i freelancerka o kreatywnej duszy.

2016 rok był przełomowy - założyłam stronę stylerecital.com, skończyłam trzydzieści lat, kupiłam deskorolkę i moje życie wreszcie zaczęło wyglądać tak, jak powinno.

Na co dzień jestem żoną Starego i mamą małej Franki- hawańczyka ze schroniska.

Zajmuję się pisaniem na wszelkie sposoby - tworzę treści na małe i duże strony, piszę artykuły, pomagam w tworzeniu wpisów do internetowych magazynów i uprawiam copywriting na wszelkiej maści portalach. Pracuję w online marketingu, współpracuję z dużymi agencjami i z małymi, jednoosobowymi firmami. Czasem też sprzedaję jakieś stare graty na olx albo robię zdjęcia. Jednym słowem: jestem freelancerem. 

Na stylerecital.com jestem zdolna do wszystkiego: miksuję stare z nowym, dodaję innym odwagi, daję upust najdzikszym wnętrzarskim zapędom i pokazuję same dobre łupy. Piszę eseje o domowym życiu, a czasem też historie o moim kitowym wejściu w dorosłość. No i nieustannie zmieniam swoje cztery kąty.

Wierzę, że kiedyś zamieszkam w lofcie z prawdziwego zdarzenia - z antresolą, żeliwnymi oknami i tarasem na dachu. A może w kamienicy z prywatnym warzywnikiem przy kuchni? W sumie jeszcze nie wiem, ale po to ciągle przestawiam meble, żeby się dowiedzieć.